Новогродівка. Психологічна служба

10 квітня 2013 року відбудеться засідання ПМПК відділу освіти м.Новогродівка

Перелік документів, які подаються на засідання міської психолого-медико-педагогічної консультації

1.Свідоцтво про народження дитини
        2. Картка стану здоров’я і розвитку дитини
• розгорнуті відповіді на п. 1-7 розділу "Загальні відомості про дитину";
• повний опис п. 1-8 розділу медичних висновків. У цьому розділі кожен лікар завіряє підпис особистою печаткою.
• розгорнуті дані логопедичного, результати психологічного обстеження та розгорнуту характеристику із загальноосвітнього навчального закладу (з основних навчальних предметів) чи дошкільного навчального закладу, у якому перебуває дитина. Класний керівник (вихователь) завіряє підпис печаткою закладу та вказує дату написання характеристики
        3. Амбулаторна медична картка;
        4. Якщо дитина тривалий час перебуває на обліку у лікарні або лікувалась у стаціонарі, потрібно мати виписку (епікриз) з установи, де лікувалась дитина;
        5. Обстеження дітей і підлітків здійснюється лише у присутності батьків, або осіб, які їх замінюють, за заявою батьків в присутності представника закладу освіти, спеціаліста відділу освіти; (паспорт батьків);
       6. Зошити з рідної мови, математики (якщо дитина навчається), малюнків;

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ  І  НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ

ВІДДІЛ  ОСВІТИ м. НОВОГРОДІВКА

85483   м.Новогродівка,  вул. Леніна,  буд. 10,  тел., факс (8-237)3- 40-10

E-mail: gorono@ novogrodovka.org.ua

Від 18.04.2013                               № 72

Про організацію дослідження

щодо комплексного вивчення

соціально – психологічної

готовності дітей до навчання

в школі в травні 2013 року

Згідно річного плану роботи  психологічної служби м.Новогродівка та  з метою визначення рівня готовності випускників ДНЗ міста до навчання у школі

НАКАЗУЮ:

1.      Завідуючим ДНЗ міста Новогродівка (Калашніковій, Токаревій, Василіній, Тишко, Сверидюк):

1.1.   Організувати проведення дослідження  щодо комплексного вивчення

соціально – психологічної  готовності дітей до навчання  в школі в травні 2013 року.

1.2.   Призначити відповідальних за проведення дослідження в ДНЗ( за умов відсутності ставки практичного психолога)

1.3.   При проведені дослідження керуватися методичним посібником «організація діагностичної діяльності в напрямку комплексного вивчення соціально – психологічної готовності дитини до навчання в школі в умовах ДНЗ»(Донецьк, 208, автор-упорядник Голуб І.Є.)

1.4.   До 24.05.2013 надати аналітичний та статистичний звіт про проведену роботу за вказаними формами(Додаток №1,2) методисту психологічної служби Дейнекіній О.О.

2.      Контроль за виконанням наказу покласти на спеціаліста з питань дошкільної освіти Калугіну С.М.

Начальник відділу освіти

м.Новогродівка                                                            Н.П.Денисенко

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ  І  НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ

ВІДДІЛ  ОСВІТИ м. НОВОГРОДІВКА

85483   м.Новогродівка,  вул. Леніна,  буд. 10,  тел., факс (062)373- 40-10

Від  26.04.2013 № 20.02-08/ 162

Керівникам шкіл

та дошкільних навчальних

закладів міста

На виконання п.3.5. наказу МОН молоді та спорту України від 03.08.2012 р. № 888 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо  профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року» та згідно з планом роботи управління освіти і науки просимо надати інформацію щодо обстеження соціальними педагогами умов проживання дітей, які потребують підвищеної педагогічної уваги, виявлення деструктивних сімей, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, поновлення банків даних таких сімей, складання актів обстежень умов проживання відповідними комісіями.

Інформацію надавати для узагальнення довідділу освіти методисту психологічної служби Дейнекіній О.О. щорічно до 8 травня та до 8 листопада в друкованому та електронному вигляді за відповідною формою (Додатки 1, 2).

Начальник відділу освіти

м.Новогродівка                                                                 Н.П.Денисенко

Узагальнена інформація щодо дітей потенційної «групи ризику»

станом на 10___________20__р.